خدمات پرواز تشریفاتی

پرواز های تشریفاتی هواپیمایی سیتار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواپیمایی سیتار در نظر دارد به زودی انجام پرواز های تشریفاتی و خاص را در ترکیه و ایران راه اندازی نماید و متفاوت ترین خدمات را برای شرکتها و ارگانها و شخصیت های خاص ایجاد نماید

با پیگیری های فراوان در حال راه اندازی سرویس اجاره جت اختصاصی در ایران می باشد از این پس شرکتهای دولتی ،خصوصی ،تجار و... می توانند جهت استفاده از این سرویس با ما مکاتبه کنند. هواپیماهایی که در حال حاضر جهت پرواز اختصاصی فراهم شده اند دو مورد است. 
هواپیمای چلنجر
هواپیمای فنوم
ظرفیت هر جت 8 نفر است که در پروازهای خارجی و داخلی قابل استفاده هستند. 
ترمینال اختصاصی
کترینگ VIP
گذرنامه و بازرسی اختصاصی
و سایر انمانات رفاهی به صورت کاملا اختصاصی برای مسافرین فراهم است.  

 

لوکس ترین هواپیماهای شخصی دنیا

سازندگان لوکس ترین هواپیماهای شخصی جهان مثل: گلف استریم (Gulfstream)، بمباردیر (Bombardier) و امبرائر (Embraer)، در حال ارائه گل سر سبد محصولات خود هستند. این هواپیماهای لوکس از نظر تکنولوژی و عملکرد در سطح فوق العاده بالایی قرار دارند. اما برخی از مشتریان تصمیم گرفته اند تا از هواپیماهای تجاری نظیر ایرباس و بوئینگ به عنوان جت خصوصی خود استفاده کنند. هزینه این قبیل هواپیماهای شخصی از ده ها میلیون تا صدها میلیون دلار متغیر است.

هواپیماهای شخصی

وقتی صحبت از هواپیماهای شخصی به میان می آید، برخی از آنها یک سر و گردن از بقیه بالاتر هستند. این روزها تنها تعداد کمی از مشتریان خوش شانس می توانند سفرهای هوایی لوکس را با هواپیماهای فوق العاده به ارتفاعات جدید تجربه کنند.

هواپیماهای شصی

همچنین، این افراد به اندازه کافی برجسته هستند که با جسارت تمام هواپیماهای تجاری را به قصرهای آسمانی لوکس تبدیل می کنند. این خیلی تاثیرگذار است.

در این مطلب قصد داریم مجموعه ای از لوکس ترین هواپیماهای شخصی دنیا را به شما معرفی کنیم. طبیعتا این فهرست می تواند قابل تغییر باشد. با هواپیمایی سیتار همراه باشید…

 *گلف استریم G500

این نوع هواپیما به ارزش ۴۴ میلیون دلار گران ترین هواپیمای گلف استریم نیست. اما جدیدترین است و انتظار می رود تا پایان امسال وارد سرویس شوید.

هواپیماهای شخصی

داخل هواپیمای گلف استریم G500 بسیار زیبا طراحی شده و داخل آن کابین ها و صندلی های سفارشی متناسب با نیاز مشتریان تعبیه شده اند.

هواپیماهای شخصی

این هواپیما دارای اینترنت پر سرعت (۳۰ برابر سریع تر از رقبای کنونی اش) می باشد.

هواپیماهای شخصی

* گلف استریم G650ER

این نوع هواپیما به ارزش ۶۶.۵ میلیون دلار، گل سر سبد محصولات گلف استریم می باشد. این هواپیما ۷۵۰۰ مایل بُرد دارد که می تواند به راحتی در سراسر اقیانوس آرام پرواز کند.

هواپیماهای شخصی

این هواپیما با چرم خالص، روکش های چوبی زیبا و سنگ کاری های قیمتی پوشیده شده است.

هواپیماهای شخصی

کل این کابین سفارشی توسط یک برنامه گوشی هوشمند قابل کنترل است.

*بمباردیر گلوبال ۷۰۰۰

هواپیماهای شخصی

هواپیمای بمباردیر گلوبال ۷۰۰۰ مانند G650ER طراحی شده و به عنوان جت اختصاصی دور بُرد ساخته شده است. قیمت این هواپیما ۷۳ میلیون دلار تخمین زده شده است که تا نیمه دوم سال جاری وارد بازار می شود.

هواپیماهای شخصی

کابین این هواپیما از بخش های مختلفی تشکیل شده و یک اتاق نهارخوری مجهز دارد.

هواپیماهای شخصی

هواپیمای گلوبال ۷۰۰۰ دارای یک اتاق خواب خصوصی است. باتوجه به اینکه هواپیما تا ۸۵۰۰ مایل بُرد دارد (یعنی مسیری بدون توقف از نیویورک به سیدنی استرالیا) گزینه اتاق خواب بسیار مهم است.

هواپیماهای شخصی

* امبرائر لینژ E1000

هواپیماهای شخصی

این اولین هواپیمای مسافربری در فهرست ماست که به جت شخصی تبدیل شده است و زیر مجموعه از امبرائر محبوب E190 می باشد.

هواپیماهای شخصی

هواپیماهای شخصی

این امبرائر به ارزش ۵۳ میلیون دلار دارای یک اتاق خواب بزرگ و یک دوش حمام است.

هواپیماهای شخصی

* ایرباس ACJ319NEO

هواپیماهای شخصی

هواپیمای ACJ یا همان (Airbus Corporate Jet)، نسخه تجاری هواپیمای ایرباس A319NEO می باشد.

]واپیماهای شخصی

ارزش ایرباس ACJ319NEO قبل از نصب لوازم داخلی در حدود ۱۰۱.۵ میلیون دلار بوده است. این هواپیما تا ۷۸۰۰ مایل بُرد دارد و می تواند بدون توقف از لس آنجلس به ژنو سوئیس پرواز کند.

*بوئینگ  ۷۸۷-۸ BBJ

هواپیماهای شخصی

این هواپیمای مسافربری با پوشش کربنی ۲۲۴ میلیون دلار ارزش دارد. در سال ۲۰۱۶، شرکت HNA چین ۱۰۰ میلیون دلار برای تبدیل کردن این هواپیما به جت شخصی پرداخت کرد. شرکت بوئینگ نام این هواپیمای شخصی را BBJ (Boeing Business Jet) گذاشت.

هواپیماهای شخصی

فضای داخلی این هواپیما ۲۴۰۰ فوت مربع می باشد. یعنی شما و ۳۹ نفر از دوستان نزدیکتان می توانید به راحتی با آن سفر کنید.

هواپیماهای شخصی

همچنین، یک سوئیت بزرگ با تخت خواب کینگ سایز، وان و دوش حمام با کفپوش سنگ مرمر و کمد در هواپیما موجود است.

هواپیماهای شخصی

*بوئینگ ۸-۷۴۷ بین المللی BBJ

هواپیماهای شخصی

این نوع هواپیما به اندازه دریم لاینر خیره کننده است. اما هیچ چیز با ملکه آسمان ها قابل مقایسه نیست. یکی از مشتریان خوش شانس، بوئینگ ۸-۷۴۷ شخصی خود را امسال دریافت کرد.

هواپیماهای شخصی

این طور که پیداست قمیت بوئینگ ۷۴۷ قبل از اینکه هیچ گونه خدمات سفارشی در داخل آن انجام شود، ۴۰۳ میلیون دلار است.

هواپیماهای شخصی

فضای داخلی این هواپیما در حدود ۴۸۰۰ فوت مربع می باشد؛ درست شبیه یک ویلاست. این هواپیما دارای یک دفتر مجهز، یک نهارخوری و یک اتاق خواب بزرگ می باشد.

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 54553 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

158590
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
548
159
548
156832
1758
5132
158590

ای پی شما: 3.236.122.9
2021-05-08 23:16

Search