پذیرش و حمل جامه دان و بار مسافر

شرایط پذیرش و حمل جامه دان و بار همراه مسافر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شرایط پذیرش و حمل جامه دان و بار همراه مسافر


مقصود از جامه دان، کالاها و سایر اموالی است که مسافر به منظور پوشیدن، استفاده، آسایش و راحتی حین سفر با خود حمل می نماید.

 • وزن مجاز جامه دان و بار همراه مسافر در بلیط مسافر قید شده است و در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای با وزن بیشتر از وزن مجاز، مسافر ملزم به پرداخت اضافه بار خواهد بود. اضافه بار کل مسیر پرواز تا مقصد نهایی می بایست در مبدأ سفر پرداخت شود
  توصیه می شود ابعاد جامه دان (حاصل جمع طول + عرض + ارتفاع) بیش از 158 سانتی متر (یا 62 اینچ) نبوده و وزن جامه دان بیش از 23 کیلوگرم نباشد که مشخصات یک جامه دان استاندارد است.
 • الصاق برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) برای جامه دان های معیوب، یا دارای محتویات شکستنی، یا بارهای دارای بسته بندی ناقص و یا دارای وزن و ابعاد بیش از حد تعیین شده صورت می گیرد.
  استفاده از این برچسب، به مفهوم اعلام رسمی عدم پذیرش مسئولیت و پرداخت خسارت در قبال آسیب به جامه دان ناشی از نقص ذکر شده در برچسب بوده و مسئولیت اینگونه آسیبها مستقیماً بر عهده مسافر می باشد
 • توصیه می شود در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای غیر استاندارد، قبل از اقدام به سفر با دفاتر هواپیمائی سیتار در فرودگاههای مبداً جهت اخذ راهنمایی تماس حاصل نمایند.
 • به هر یک از جامه دانها و بسته های پذیرش شده توسط هواپیمائی سیتار، برچسب قابل مشاهده با اطلاعات نام و مقصد نهایی مسافر بر روی سطح خارجی جامه دان و بسته الصاق می شود. نام قید شده بر روی برچسب جامه دان، باید با نامی که در بلیط ذکر گردیده یکسان باشد.
  بهتر است مسافرین برچسب شامل نام و نشانی اقامت خود را نیز در داخل جامه دانها و بسته ها قرار دهند. قبل از پذیرش، تمام برچسبهای قدیمی و یا باقیمانده از سفرهای قبلی باید از روی جامه دان مسافر برداشته شده باشند.
 • در صورت مراجعه همزمان دو یا چند مسافر از یک خانواده که با یکدیگر در یک پرواز به یک مقصد مشترک سفر می نمایند، می توان جامه دان آنها را به اشتراک(pool) گذاشت.
  مجموع بار مجاز این مسافرین برابر است با مجموع کل بارهای مجاز هر یک از مسافرین. در صورت پیش بینی ضروری بودن برگرداندن جامه دان هر یک از مسافرین به دلایل خاص، جامه دان وی می بایست به صورت انفرادی پذیرش شود.
 • نکته مهم: از قرار دادن هرگونه وسایل با ارزش و قیمتی همانند پول، طلا و جواهرات و هرگونه فلزات قیمتی, اسناد و اوراق بهادار، وثیقه، مدارک و ضمانت نامه های بانکی و امثال آن، سوئیچ خودرو، کلید، کامپیوتر شخصی (تبلت و لپ تاپ) و گوشی همراه، دوربین، کارت اعتباری، گذرنامه و مدارک شناسایی و هرگونه مورد مشابه ... در جامه دان تحویلی به کانتر پذیرش جداً خودداری نمایند.
 • به جامه دان ها و بارهای خارج از شرایط استاندارد، برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) الصاق می گردد.

 

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 54568 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

158605
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
563
159
563
156832
1773
5132
158605

ای پی شما: 3.236.122.9
2021-05-08 23:46

Search