مسافران کثیرالسفر

مسافران کثیرالسفر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسافران کثیرالسفر

با هواپیمایی سیتار پرواز كنيد ، امتياز بگيريد
ارائه خدمات به مسافران و همراهان عزيز "هواپیمایی سیتار" افتخار ماست .به پاس اين اعتماد، براي همسفران وفادار خود امتيازات ويژه اي درنظردارد كه بر اساس آن مسافران كثير السفر مي توانند با عضويت در باشگاه از اين مزايا برخوردار شوند.
همراهان گرامي هواپیمایی سیتار ، شما مي توانيد با تكميل كردن فرم ثبت نام در سايت http://sitarairlines.ir عضو باشگاه شويد.
مفتخريم كه با ثبت اولين پروازخود در سيستم ،كارت آبي باشگاه را با هماهنگي با دفتر اسکای گیفت به شما تقديم نماييم.
با دريافت كارت آبي sitarairlines همراه شما براي ارائه هرچه بهتر و سريعتر خدمات چه درهنگام خريد بليط و چه در فرودگاه  خواهيم بود .
با كسب امتياز و  دريافت كارت هاي نقره اي و طلايي امكانات وخدمات ويژه اي در تمامي مراحل پروازي (پيش از پرواز ، داخل فرودگاه ، پس از پرواز)  براي شما مسافر وفادار هواپیمایی سیتار در نظر گرفته شده است.
مزاياي كارت نقره اي شامل دريافت اضافه بار رايگان ، اولويت در دريافت بار در فرودگاه و اولويت ذخيره جا، اهداي بليط رايگان و نيز كارت طلايي شامل اضافه بار رايگان ،استفاده از سالن cip، استفاده از تاكسي رايگان داخل شهري از فرودگاه در ايران واهداي بليط رايگان مي باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://sitarairlines.ir مراجعه نمایید
 
 

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 54573 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

158610
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
568
159
568
156832
1778
5132
158610

ای پی شما: 3.236.122.9
2021-05-08 23:58

Search