کودک بدون همراه (UM)

کودک بدون همراه (UM)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کودک بدون همراه (Unaccompanied Minors /UM)

 

کودک بدون همراه به مسافری گفته می شود که در سنین بین 12-5 سال بوده و بدون یکی از والدین، قیم یا سرپرست قانونی و یا همراه دیگر قصد مسافرت داشته باشد.مسافرین بین 5 تا 12 سال سن ، می توانند در مسیرهای پروازی "سیتار" بدون حضور همراه در سفر ، مسافرت نمایند . بر اساس رویه و مقررات جدید سیتار به منظور افزایش سطح خدمات و ایمنی در خصوص پذیرش و تحویل کودک بدون همراه ، صدور بلیت برای این گروه از مسافران تنها با تکمیل فرم کودک بدون همراه و امضا آن توسط ولی ، یا ارائه مدرک مثبته به عنوان قیم کودک و یا با ارائه وکالتنامه رسمی از طرف ولی یا قیم به شخص ثالث صورت خواهد پذیرفت.در صورتیکه مسیر پروازی کودک رفت و برگشتی باشد، به دلیل احتمال عدم حضور ولی یا قیم و یا شخص تعیین شده در مقصد ، تکمیل فرم مربوط جهت برگشت کودک در دفتر صادرکننده بلیت در مبدا و درج مهر دفتر صادر کننده الزامی می باشد. • شرایط
  تکمیل فرم حمل کودک بدون همراه ، اجازه کتبی والدین ، مشخص بودن تحویل دهنده وتحویل گیرنده کودک به هواپیمایی سیتار درفرودگاه مبدا و مقصد.
 • هزینه خدمات
  هزینه بلیت کودک بدون همراه معادل هزینه بلیت بزرگسال محاسبه می گردد.
 • نکاتی برای والدین یا ولی کودک
  همراه داشتن مدارک پرواز اعم از بلیت ، پاسپورت ، فرم تکمیل شده کودک بدون همراه ، مدارک پزشکی در صورت لزوم ، داروی مصرفی الزامی می باشد .
 • هنگام خرید بلیط
  دفاتر فروش موظفند در زمان رزرو جا برای مسافر UM اطلاعات را بطور کامل در سیستم فروش بلیط وارد نمایند.
 • در فرودگاه مبدأ
  همراه داشتن مدارک شناسایی مسافر UM و ولی، سرپرست، کفیل و یا قیم قانونی کودک و گذرنامه، روادید، بیمه (در صورت نیاز) جهت پروازهای بین المللی الزامیست و کودک باید توسط والدین یا قیم رسمی تحویل و مورد بدرقه قرار گیرد. فرم مخصوص درخواست انجام امور مسافرت کودک بدون همراه و کارت مخصوص UM توسط نفر مسئول هواپیمائی سیتار در فرودگاه تکمیل می گردد و این کارت مخصوص در تمامی مراحل سفر به گردن وی آویخته می شود. همراهان کودک موظفند حداکثر تا 2 ساعت قبل از پرواز بین اللملی و 1 ساعت قبل از پرواز داخلی جهت انجام امور تشریفات پذیرش مسافر UM در فرودگاه حضور یابند.
  لازم است از همراه نمودن پول زیاد و اشیاء قیمتی مانند طلا، جواهر، موبایل، کامپیوتر شخصی و لوازم اضافی ارزشمند با مسافر UM خودداری شود.
 • حین پرواز
  مهمانداران پرواز تمامی مسئولیت مسافر UM را در طول مدت پرواز بر عهده خواهند داشت.
 • در صورت ادامه مسیر
  پس از کنترل و تأیید مدارک فرد مستقبل با گرفتن امضاء بر روی فرم مربوطه کودک تحویل وی می گردد و در صورت ادامه سفر UM با یک شرکت هواپیمائی دیگر, تمامی اطلاعات وی به مسئولین شرکت هواپیمائی بعدی منتقل می شود.

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 54535 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

158572
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
530
159
530
156832
1740
5132
158572

ای پی شما: 3.236.122.9
2021-05-08 22:50

Search