امبرائر 195

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت هواپیما سازی امبرائر یکی از شرکت های هواپیماسازی در کشور برزیل است که بعد از شرکت های هواپیمایی ایرباس و بوئینگ، یکی از شرکت های مهم تولید و ساخت هواپیا در این عرصه محسوب می گردد. درباره ی ان شرکت به صورت مفصل توضیحاتی را داده ایم، حال می خواهیم یکی از محصولات این شرکت در زمینه ی هواپیماهای مسافربری سری ای جتز (E-Jets) بپردازیم. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر از تاریخچه و اطلاعات فنی این هواپیماها را به همراه یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه ی هواپیماهای خانواده ای جتز امبرائر

تاریخچه ی هواپیماهای خانواده ای جتز امبرائر

مطالب مرتبط:
معرفی شرکت هواپیماسازی امبرائر
چند دقیقه ای در بزرگ ترین شهر برزیل

از مشخصات سری هواپیماهای ای جتز که از محصولات هواپیمایی شرکت هوا و فضا امبرائر هستند، هواپیماهایی با مشخصات فنی همچون این موارد هستند: ۲ موتوره اند، باریک پیکر هستند و برد مسافتشان متوسط می باشد.

در یکی از مطالب به صورت کامل به معرفی شرکت امبرائر و تمامی فعالیت هایش پرداخته ایم. اولین نمونه های سری هواپیماهای ای جتز در نمایشگاه هوایی پاریس در سال ۱۹۹۹ معرفی شد و برای تولید انبوهش در نمایشگاه تصمیم گرفته شد.

شروع ساخت این هواپیماها نیز سال ۲۰۰۲ میلادی به قطعیت رسید و تولید شد.

با توجه به مدتی که گذشت، همین که این هواپیماها به مرحله ی ساخت رسیدند خود برای این سری به نوعی موفقیتی بزرگ محسوب می شد.

و اما می رسیم به مشخصات طراحی و تولید این هواپیماها. هواپیماهای ای جتز به ۲ دسته ی مختلف تقسیم می شوند؛ هواپیماهای مسافربری و هواپیماهای تجاری.

هواپیماهای مدل های ۱۷۰ و ۱۷۵ که از نظر جثه ی هواپیما کوچک تر از باقی هواپیما ها هستند، به عنوان مدل ها و استندهای اولیه ی سری ای جتز محسوب می گردند.

هواپیماهی ۱۹۰ و ۱۹۵ ای جتز به عنوان هواپیماهایی پیشرفته تر و بهبود یافته ی هواپیماهای مدل های ۱۷۰ و۱۷۵ به حساب می آیند.

ای جتز امبرائر

به طور مثال هواپیماهای ۱۹۰ و ۱۹۵، بدنه ای به نسبت بزرگ تر و کشیده تر نسبت به هواپیماهای ۱۷۰ و ۱۷۵ ای جتز امبرائر دارند و بال های بزرگتری نیز دارند نسبت به این مدل.

البته این مدل ها نسبت به مدل های قبل خود درصد شباهت بالایی دارند. سیستم های ایویونیک، بدنه ی هواپیما و همچنین سیستم تجهیزات پرواز الکترونیک این هواپیماها از جمله ویژگی های یکسان آنان است.

هواپماهای سری ۱۹۰ و ۱۹۵ امبرائر با هواپیماهایی همچون ۷۳۷ بوئینگ و DC-9 مشخصات یکسانی دارد. امبرائر برای ساخت این هواپیماها از تکنولوژی حبابی استفاده کرده است.

این تکنولوژی این امکان را در اختیار مسافران قرار می دهد که به طور مثال در فضای هواپیما به راحتی بایستند. به دلیل اینکه سری هواپیماهای ۱۹۰ و ۱۹۵ امبرائر در کلاس های پروارزی با ظرفیت بیش از ۱۰۰ نفر قرار می گیرند، جز هواپیماهای پر طرفدار هستند.

معمولا این هواپیماها برای شرکت هایی که پرواز اکونونومی و یا بیزینسی برگزار می نمایند، خریداری می شود.

این هواپیماها معمولا برای شرکت های هواپیمایی که ۲ کلاس پروازی را با هم ادغام می کنند، بسیار مناسب و به صرفه است.

از جمله ی این شرکت ها می توان به شرکت هواپیمایی ایرکانادا اشاره نمود.

درباره هواپیمایی سیتار

Welcome to the official page of the airline that flies to more countries than any other airline Share your journey and tag us #sitarair #SitarAirlines

تنها ایرلاین مکانیزه و هوشمند و پیشتاز در ارائه خاص ترین خدمات در طول سفر به مسافران با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید ارائه خدمات در ایران به مسافران با سامانه سیمرغ تنها سیستم یکپارچه خدمات پرواز و فرودگاه و گردشگری در کشور

😍با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید😍

 

 

تماس با هواپیمایی سیتار

جهت دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

دفتر مرکزی :ترکیه ازمیر 

دفتر ایران : تهران -تهرانسر بلوار گلها خیابان پانزدهم مجتمع سیتار 

✅ #هواپیمایی_سیتار 🇮🇷 🇹🇷
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @SitarAirlines

🌏 www.SitarAirlines.ir

🌀تجربه یک سفر هوشمند و رویایی🌀

بازدید از سایت ما

009597
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
38
124
288
7650
5041
4556
9597

ای پی شما: 18.204.48.199
2019-11-18 02:36

ما 9377 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Search