بار دستی داخل کابین

بار دستی داخل کابین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 

بار دستی داخل کابین


علاوه بر وزن جامه دان قید شده در بلیط که به کانتر پذیرش تحویل می‌شود، هر مسافر مطابق با قوانین IATA مجاز به حمل هر یک از وسایل ذیل به داخل کابین تا وزنهای ذکر شده بدون پرداخت هزینه اضافه بار می باشد:
 • مسافران دارای بلیط اکونومی کلاس در مسیرهای داخلی و خارجی: به میزان 5 کیلوگرم
 • مسافران دارای بلیط هماکلاس در مسیرهای داخلی و خارجی: به میزان 7 کیلو گرم
 • یک کیف دستی و یا کیف متناسب با لباس سفر ولی نه به منظور وسیله ای جهت حمل این قبیل کالاها که به عنوان جامه دان شناخته شده است، در ابعاد 56 و 45 و 25 سانتیمتر به گونه ای که مجموع ابعاد از 115 سانتیمتر تجاوز ننماید.
 • کیف های دستی که مسافر مجاز به حمل آنها به داخل کابین هواپیما است، باید دارای برچسب بار کابین باشد که در گیت خروجی بر روی آنها الصاق می شود.
  تذکر: حفاظت از تمام وسایل حمل شده به کابین شخصاً برعهده مسافر است.
  توجه: پذیرش کالسکه به عنوان جزئی از جامه دان پذیرش شده مسافر در پروازهای هواپیمائی سیتار مطابق با روند ذیل صورت می گیرد:

  یک کالسکه کاملاً تاشو برای هرنوزاد به عنوان بار مجاز رایگان، به غیراز بار مجاز پذیرش شده مسافر بزرگسال پذیرفته می شود. امکان حمل کالسکه در کابین هواپیما وجود ندارد و مسافر صرفاً مجاز به استفاده از کالسکه تا زمان سوار شدن در گیت خروج بوده و می بایست در گیت خروج کالسکه را تحویل نماید. زمان پذیرش کالسکه برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) بر روی آن الصاق می شود.

  درزمان ورود در مقصد نهایی و یا محل ترانزیت مسافر، هماهنگی های لازم جهت تحویل کالسکه در اولین فرصت صورت می پذیرد. درصورت امکان، تحویل کالسکه جلو پله هواپیما و یا پلهای اتصال ترمینال مسافری به هواپیما مطلوبترین حالت ممکن است. در غیر این صورت با توجه به شرایط فرودگاه تحویل در سالن تحویل جامه دان صورت می گیرد.

درباره هواپیمایی سیتار

Welcome to the official page of the airline that flies to more countries than any other airline Share your journey and tag us #sitarair #SitarAirlines

تنها ایرلاین مکانیزه و هوشمند و پیشتاز در ارائه خاص ترین خدمات در طول سفر به مسافران با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید ارائه خدمات در ایران به مسافران با سامانه سیمرغ تنها سیستم یکپارچه خدمات پرواز و فرودگاه و گردشگری در کشور

😍با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید😍

 

 

تماس با هواپیمایی سیتار

جهت دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

دفتر مرکزی :ترکیه ازمیر 

دفتر ایران : تهران -تهرانسر بلوار گلها خیابان پانزدهم مجتمع سیتار 

✅ #هواپیمایی_سیتار 🇮🇷 🇹🇷
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @SitarAirlines

🌏 www.SitarAirlines.ir

🌀تجربه یک سفر هوشمند و رویایی🌀

بازدید از سایت ما

009564
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
5
124
255
7650
5008
4556
9564

ای پی شما: 18.204.48.199
2019-11-18 01:46

ما 9344 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Search