پذیرش و حمل جامه دان و بار مسافر

شرایط پذیرش و حمل جامه دان و بار همراه مسافر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شرایط پذیرش و حمل جامه دان و بار همراه مسافر


مقصود از جامه دان، کالاها و سایر اموالی است که مسافر به منظور پوشیدن، استفاده، آسایش و راحتی حین سفر با خود حمل می نماید.

 • وزن مجاز جامه دان و بار همراه مسافر در بلیط مسافر قید شده است و در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای با وزن بیشتر از وزن مجاز، مسافر ملزم به پرداخت اضافه بار خواهد بود. اضافه بار کل مسیر پرواز تا مقصد نهایی می بایست در مبدأ سفر پرداخت شود
  توصیه می شود ابعاد جامه دان (حاصل جمع طول + عرض + ارتفاع) بیش از 158 سانتی متر (یا 62 اینچ) نبوده و وزن جامه دان بیش از 23 کیلوگرم نباشد که مشخصات یک جامه دان استاندارد است.
 • الصاق برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) برای جامه دان های معیوب، یا دارای محتویات شکستنی، یا بارهای دارای بسته بندی ناقص و یا دارای وزن و ابعاد بیش از حد تعیین شده صورت می گیرد.
  استفاده از این برچسب، به مفهوم اعلام رسمی عدم پذیرش مسئولیت و پرداخت خسارت در قبال آسیب به جامه دان ناشی از نقص ذکر شده در برچسب بوده و مسئولیت اینگونه آسیبها مستقیماً بر عهده مسافر می باشد
 • توصیه می شود در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای غیر استاندارد، قبل از اقدام به سفر با دفاتر هواپیمائی سیتار در فرودگاههای مبداً جهت اخذ راهنمایی تماس حاصل نمایند.
 • به هر یک از جامه دانها و بسته های پذیرش شده توسط هواپیمائی سیتار، برچسب قابل مشاهده با اطلاعات نام و مقصد نهایی مسافر بر روی سطح خارجی جامه دان و بسته الصاق می شود. نام قید شده بر روی برچسب جامه دان، باید با نامی که در بلیط ذکر گردیده یکسان باشد.
  بهتر است مسافرین برچسب شامل نام و نشانی اقامت خود را نیز در داخل جامه دانها و بسته ها قرار دهند. قبل از پذیرش، تمام برچسبهای قدیمی و یا باقیمانده از سفرهای قبلی باید از روی جامه دان مسافر برداشته شده باشند.
 • در صورت مراجعه همزمان دو یا چند مسافر از یک خانواده که با یکدیگر در یک پرواز به یک مقصد مشترک سفر می نمایند، می توان جامه دان آنها را به اشتراک(pool) گذاشت.
  مجموع بار مجاز این مسافرین برابر است با مجموع کل بارهای مجاز هر یک از مسافرین. در صورت پیش بینی ضروری بودن برگرداندن جامه دان هر یک از مسافرین به دلایل خاص، جامه دان وی می بایست به صورت انفرادی پذیرش شود.
 • نکته مهم: از قرار دادن هرگونه وسایل با ارزش و قیمتی همانند پول، طلا و جواهرات و هرگونه فلزات قیمتی, اسناد و اوراق بهادار، وثیقه، مدارک و ضمانت نامه های بانکی و امثال آن، سوئیچ خودرو، کلید، کامپیوتر شخصی (تبلت و لپ تاپ) و گوشی همراه، دوربین، کارت اعتباری، گذرنامه و مدارک شناسایی و هرگونه مورد مشابه ... در جامه دان تحویلی به کانتر پذیرش جداً خودداری نمایند.
 • به جامه دان ها و بارهای خارج از شرایط استاندارد، برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) الصاق می گردد.

 

درباره هواپیمایی سیتار

Welcome to the official page of the airline that flies to more countries than any other airline Share your journey and tag us #sitarair #SitarAirlines

تنها ایرلاین مکانیزه و هوشمند و پیشتاز در ارائه خاص ترین خدمات در طول سفر به مسافران با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید ارائه خدمات در ایران به مسافران با سامانه سیمرغ تنها سیستم یکپارچه خدمات پرواز و فرودگاه و گردشگری در کشور

😍با ما همسفر باشید تا همیشه سوپرایز شوید😍

 

 

تماس با هواپیمایی سیتار

جهت دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

دفتر مرکزی :ترکیه ازمیر 

دفتر ایران : تهران -تهرانسر بلوار گلها خیابان پانزدهم مجتمع سیتار 

✅ #هواپیمایی_سیتار 🇮🇷 🇹🇷
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @SitarAirlines

🌏 www.SitarAirlines.ir

🌀تجربه یک سفر هوشمند و رویایی🌀

بازدید از سایت ما

010015
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
61
109
706
7650
5459
4556
10015

ای پی شما: 18.210.28.227
2019-11-22 14:21

ما 9797 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Search