نرم افزار موبایل هواپیمایی سیتار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

✈️ Sitar Airlines ✈️

با یاری خداوند و با تلاشهای شبانه روزی تیم فناوری اطلاعات هواپیمایی سیتار به عنوان ایرلاین مکانیزه و هوشمند در ایران برای اولین بار در ایران و منطقه موفق به طراحی و راه اندازی سیستم یکپارچه مدیریت، نظارت و خدمات ایرلاین برای مسافران در طول سفر گردید که با گذراندن مراحل تست اولیه به صورت تست نهایی در فرودگاهای تحت پوش عملیاتی گردید که به صورت انحصاری در اختیار هواپیمایی سیتار می باشد .در فاز اول برخی فرودگاههای ایران و فرودگاه های ترکیه تحت پوشش این سیستم می باشند و به صورت فاز بندی بقیه فرودگاها نیز تحت پوشش قرار میگیرد
این سیستم به صورت یکپارچه و مکانیزه خدمات مسافران را از شروع سفر و در فرودگاه مبدا و مقصد مدیریت و نظارت نموده و به صورت مستقیم توسط پرسنل ایرلاین و لحظه ای در فرودگاه سرویس دهی می نماید.

🛫 ارائه خدمات به مسافران هواپیمایی سیتار در پرواز و خدمات در فرودگاههای داخلی و خارجی🛫
🛩با استفاده از نرم افزار موبایل هواپیمایی سیتار در ایران با هدف خلق یک پرواز و سفر مدرن و به یادماندنی برای مسافران متمایز ترین خدمات را با استفاده از ساختار مکانیزه ارائه و بهبود کیفیت پرواز و امنیت سفرهای هوایی را برای مسافران خود به ارمغان می آورد 🛩
🏦کلیه مسافران هواپیمایی سیتار بعد دریافت اولین خدمت خود به مدت یک سال به صورت رایگان تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرد🏥
.به زودی نسخه IOS نرم افزار نیز عرضه میگردد
بروز رسانی : 1398/11/26
😍با ما باشید تا همیشه سوپرایز شوید😍

 

✅ #هواپیمایی_سیتار 🇮🇷 🇹🇷
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @sitarairlines
🌏 www.SitarAirlines.ir

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 40565 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

144419
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
47
247
751
142330
3219
6740
144419

ای پی شما: 3.232.129.123
2021-02-25 20:49

Search