افتخاری دیگر برای هواپیمایی سیتار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین و تنها سیستم یکپارچه ایرلاینی در فرودگاه و طول پرواز

 

این سیستم به صورت رسمی از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ در ایران و ترکیه دراختیار عموم مردم قرار میگیرد


با یاری خداوند و با تلاشهای شبانه روزی تیم فناوری اطلاعات هواپیمایی سیتار به عنوان ایرلاین مکانیزه و هوشمند در ایران برای اولین بار در ایران و منطقه موفق به طراحی و راه اندازی سیستم یکپارچه مدیریت، نظارت و خدمات ایرلاین برای مسافران در طول سفر گردید که با گذراندن مراحل تست اولیه به صورت تست نهایی در فرودگاهای تحت پوش عملیاتی گردید که به صورت انحصاری در اختیار هواپیمایی سیتار می باشد .در فاز اول برخی فرودگاههای ایران و فرودگاه های ترکیه تحت پوشش این سیستم می باشند و به صورت فاز بندی بقیه فرودگاها نیز تحت پوشش قرار میگیرد
این سیستم به صورت یکپارچه و مکانیزه خدمات مسافران را از شروع سفر و در فرودگاه مبدا و مقصد مدیریت و نظارت نموده و به صورت مستقیم توسط پرسنل ایرلاین و لحظه ای در فرودگاه سرویس دهی می نماید.
این سیستم توسط کانتر های شرکت در فرودگاه ، نرم افزار موبایل و پشتیبانی آنلاین به صورت شبانه روزی به کلیه مسافران در هر نقطه از کشور با کمترین خطا و زمان خدمات رسانی می نماید و پشتیبانان و پرسنل یرلاین در هر لحظه با مسافر در ارتباط می باشد و هیچ گونه محدودیتی برای دریافت خدمات مسافر را ندارد و مجموعه در هر ساعت از شبانه روز در حال خدمت رسانی می باشد و بسیاری از خدمات ارائه شده در این سیستم جدید بوده و در ایران برای اولین بار فقط توسط این سامانه به صورت انحصاری ارائه میگردد و در این فناوری مسافر در طول سفر هر نوع نیازی داشته باشد می تواند از طریق این سیستم تامین و در کمترین زمان در فرودگاه و طول پرواز دریافت نماید و کلیه نیاز ها با سلیقه و نیاز مسافر انجام گردد و یه سفر هوشمند و به یادماندنی و با کمترین هزینه را رقم بزند.
این سامانه به زودی به صورت رسمی در فرودگاهای تحت پوشش و مسیر های پروازی هواپیمایی سیتار عملیاتی میگردد و به صورت انحصاری فقط به مسافران پرواز های خود خدمت رسانی می نماید.
با ما هوشمند و رویایی سفر کنید.

درباره هواپیمایی سیتار

با به روز ماندن با فن آوری ، یکی از مؤلفه های مهم اهداف نوآوری ما و در حفظ این است که ما جوانترین و مدرن ترین ناوگان اروپا را در اختیار داریم. ناوگان ما به لطف خرید هواپیماهای پیشرفته ، کارآمد در مصرف سوخت و سازگار با محیط زیست ، که آسایش بالایی را فراهم می کند شکوفا شده است.

با توجه به شبکه پرواز بی نظیر ما ، ناوگان جوان و مدرن ، صندلی های راحت و رفتارهای دلپذیر ، عنوان بهترین هواپیمایی در اروپا را به دست آورده ایم. با اشتیاق و جاه طلبی زیاد ، تقریباً به همه کشورهای جهان پرواز می کنیم. ما کشفیات بی نظیری را که برای مسافران خود ارائه می دهیم رونق می گیریم. شرکت هواپیمایی سیتار ایرلاینز نام خود را با حمایت مالی و تبلیغاتی مشهور در جهان حک کرده است.

تماس با هواپیمایی سیتار

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مسافران خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به مسافران به اطلاعاتی که ممکن است در مورد پروازها و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات هواپیمایی سیتار در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15

☎️ 982191010209+
📱 989302531800+
🆔 @SitarAirlines

info@sitarairlines.ir

🌏 www.SitarAirlines.ir

 

ما 40553 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بازدید از هواپیمایی سیتار

144406
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
34
247
738
142330
3206
6740
144406

ای پی شما: 3.232.129.123
2021-02-25 20:00

Search